R8BTCKzHosgBEO_4k9IC
 

ÖSYM E-SINAV MERKEZİ

                  Esen boğa hava limanı yolu üzerinde Çubuk yol ayrımına yakın olan E- sınav merkezinde ÖSYM bir çok sınav yapmaktadır. Bunlar içesinde e-yds ve motorlu taşıtlar sürücü belgesi sınavı gibi sınavlarda bulunmaktadır.

                   E sınav merkezinin Şehir merkezine 30-35 km uzaklıkta olması ve sınav günlerinde trafik yoğunluğu nedeniyle Toplu taşıma ile e-sınav merkezine ulaşımı neredeyse imkansız hale gelmektedir. özel araçları ile e-sınav merkezine gitmek isteyenler ise park sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. 

                   Bu şekilde zorluklar yaşamamak ve önemli bir sınava yetişmeyi riskte atmamak için Ankara airporttransfer firmamamızın hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sınav öncesinde Ankara airporttransfer firmamımıza ait 05055494691 numaralı telefonu arayarak ya da bu numaraya watsapptan mesaj göndererek Semtlerden e-sınav merkezine ulaşım ücret bilgilerini alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

                   Bizimle iletişime geçip rezervasyon oluşturmanız halinde istediğiniz saatte sizi adresinizden temiz ve yeni model araçlarımızla alıyor ve sınav merkezine ulaştırıyoruz. Talep etmeniz halinde sınavın bittiği saatte tekrar sizi alıp istediğiniz yere ulaşımınızı sağlıyoruz.

                    Uygun fiyatlara, konforlu araçlar ile park sorunu yaşamadan sınav sitresi üstüne birde tıkalı yollarda trafik sitresi yaşamadan E sınav Merkezine ulaşım sağlamak için bizi arayın.

         

2020-07-04.jpg
2017-10-21.jpg