top of page

ŞEHİR İÇİNDEN HAVA LİMANI
HAVA LİMANINDAN ŞEHİR İÇİ 
 SEDAN ARAÇ 600TL,
(Araca sizden başka yolcu almıyoruz)
 
ARAMAK İÇİN TIKLA:
05055494691

NOT: Semtlere göre fiyat tarifesini buradan inceleye bilirsiniz.

7/24 whatsapptan
   veya aşağıdaki chat butaonundan bize ulaş

ŞEHİRLER ARASI ŞÖFÖRLÜ BİNEK ARAÇ VE VİTO KİRALAMA İÇİN LÜTFEN ARAYIN
​​GOOGLE YORUMLARI İÇİN LİNK'İ TIKLAYIN:  https://g.page/AirportTransferAnkara?share

KONFORLU VE GÜVENLİ BİR YOLCULUK İÇİN BİZİ TERCİH EDİN.

Sizi evinizden konforlu araç ve tecrübeli şoförlerimizle alıyoruz. Trafik kurallarına uyarak gitmek istediğimiz yere ulaştırıyoruz.

Bizi tercih edin, tasarruf edin.

 

Havalanı transfer, esenboğa transfer, Shuttle hizmetleri,
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

HAKKIMIZDA

Birinci sınıf bir transfer Hizmeti arıyorsanız tam yerine geldiniz. Airporttransfer olarak, bize ihtiyaç duyduğunuz her an profesyonellerden oluşan ekibimizle beklentilerinizin ötesinde hizmet sunmak üzere yanınızdayız. Airporttransfer, Ankara şehir içi ile hava limanı ve çevre bölge sakinlerinin ihtiyaçlarına hizmet ediyor. Şirketimiz, kurulduğu 2000 yılından bu yana işinin en iyisi olma azmiyle çalışıyor. Hizmetlerimizin tam listesini aşağıda

görebilirsiniz.

Havalimanı shuttle

HIZMETLERIMIZ

Ekibimiz, bütün talep ve isteklerinizi karşılayan geniş hizmet yelpazemizle, sizi gitmeniz gereken yere ulaştıracak bilgi birikimine ve uzmanlığa sahiptir. Size nasıl yardım edebileceğimizi söylemeniz yeterli. Uzmanlardan oluşan ekibimizle çalışma deneyiminizin mümkün olduğunca sorunsuz ilerlemesi için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin fikirlerini duymaktan keyif alıyoruz. Lütfen siz de görüşlerinizi bizden esirgemeyin.

Şehirler arası yolculuk
vip transfer hizmetleri

VIP SERVIS

Yılların tecrübesine sahip bir ulaşım hizmeti almak ister misiniz? Günün her saati en yüksek kalitede hizmet almanızı sağlamak için çalışıyoruz. VIP Servis hizmetlerimiz; sunduğumuz istikrar, güvenilirlik, iletişim ve kalite ile işletmemizi diğerlerinden ayrı bir konuma getiriyor. Her biri üstün niteliklere sahip ekibimiz, tüm işleri zamanında yapar ve memnuniyetiniz garanti edilir.

şehirler arası vito

ŞEHIRLER ARASI YOLCULUKLAR

Şehirler Arası Yolculuklar konusundaki tecrübemiz uzun yıllara dayanıyor. Hedefinize rahat bir şekilde ve zamanında varmak istediğinizi biliyoruz ve bunu sağlamak için buradayız. Tüm araçlarımızla gurur duyuyor, trafiğin durumu ne olursa olsun sizi Ankara ve bölgesindeki dilediğiniz noktaya götürebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hedefinize güvenli bir şekilde varmanızı sağlamak üzere gerekli her türlü iletişim ve hazırlığa zaman ayırıyoruz. Daha fazla bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

BIZI MÜŞTERILERIMIZDEN DINLEYIN!

Sadece Bizim Söylediklerimizle Yetinmeyin

Çankaya'daki evimden Hava Limanına yolculuk yaptım. Şoför  çok nazik bir insandı. Trafik kurallarına uyarak araç kullandı. Teşekkürler.

Tren garından çankaya'daki evime yolculuk yaptım. Zamanında tren garından alındım. sıkıntısız bir şekilde evime ulaştım. Teşekkürler airport transfer.

Ulaşım sağladığım araç rahat ve konforluydu. Aracın sürücüsü zamanında beni evimden zamanında aldı ve tren garına ulaştırdı. Kendisinden memnun olduğum için dönüşte de Ankara airport transfer ile iletişime geçeceğim.

P. Yılmaz

C. Kaya

C. Umut

SIZDEN HABER BEKLIYORUZ!

Email:

Phone:

+905055494691

bottom of page